En genel tanımıyla mantolama, ısı yalıtımıdır. Yalıtıcı kullanılarak binaların giydirilmesi işlemi olarak da açıklayabileceğimiz bu işlem, ısı yalıtımını sağlamaya yaramaktadır. Building Change & Desing tarafından kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak yapılan uygulamalar sayesinde yapılar maksimum seviyede korunmaktadır. Türkiye ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip eden, ileri teknoloji uygulamaları ile kaliteli hizmet vaat eden Building Change & Desing enerji tasarrufu açısından da ülkemize pek çok katkı sunmaktadır.


Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?
Dış cephe mantolama binayı ve içinde yaşayan canlı-cansız varlıkları ses, su, nem, sıcak ve soğuk gibi etkilerden korunmak için alınan yöntemlerden birisidir. Mantolama, iç ve dış etkilere karşı bir bariyer görevi görerek koruma sağlar. Dış cephe mantolamanın koruması ve etkileri çeşidi ve uygulanacak malzemeye göre değişkenlik gösterir. 
Dış cephe mantolama hizmeti, binaların ve ısıtma sistemlerinde mümkün olan enerji tasarrufu tedbirlerini uygulamak kısa ve uzun vadede hem bireye hem de ülkemize kazanç sağlamak açısından oldukça önemlidir. Yaşanan iklim değişikliğinin önüne geçilmesinde de dış cephe mantolaması son derece etkin bir yöntemdir. Kişiyi yalnızca ekonomik açıdan değil sağlık açısından da pek çok dış faktöre karşı koruyan bu hizmet, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle uygulanmalı, profesyonel şirketlerce yapılmalıdır. 
Dış cephe mantolama, yalıtımın sağlanmasının ardından ısıyı muhafaza ederek büyük bir enerji tasarrufu sağlar. Building Change & Desing tarafından sizlere sunulan bu yalıtım uygulaması binayı iç ve dış etkenlere karşı koruyarak yaşam kalite ve konforunuzu arttırır. 


Building Change & Design Kaliteli Mantolama Hizmeti 
Building Change & Design siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan bir uzman ve uygulama kadrosuna sahiptir. Ekibimiz dış cephedeki mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından yalıtım aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle planlamaktadır. Bir plan dâhilinde sizlere sunulan dış cephe mantolama hizmeti sizlere en uygun çözümün üretilmesi, ihtiyaç ve beklentilerinizin itina ile karşılanması sonucu tamamlanmaktadır. 
Building Change & Desing’ın kaliteli çalışan ve uzman kadrosu ile gerçekleşen mantolama işlemi sonrasında binanızın ısı yalıtımı sağlanmış olur. Detaylı hizmet bilgisi için bizlere ulaşabilir, Building Change & Desing’ın ayrıcalıklarından siz de faydalanabilirsiniz.