Tecrübe ve başarısıyla sektör içinde önemli bir yere sahip olan Building Change & Design 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ankara merkezli olarak çalışmalarına devam eden Building Change & Design; Tesisat Değişimi ve Onarımı,  Banyo Tadilatı, Çatı Tadilatı,  Ev & Ofis Alçı - Boya Tadilat Ofis Tasarım & Onarım, Peyzaj & Çevre Düzenleme İşlemleri,    Dış Cephe Mantolama, Klima Bakım Hizmetleri,    İç Mimarlık, Doğalgaz kaçak tespiti, Su Kaçak Tespiti, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz tesisatı ve kombi temizliği, Mühendislik Hizmetleri, Tesisat Değişimi ve Ev Tadilatı gibi gündelik yaşantıda ihtiyacınız olacak hemen her alanda sizlere hizmet sunar. 

2010 yılında deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından mühendislik, bakım ve onarım, danışmanlık ve ticaret alanında hizmet sunmak amacıyla kurulan Building Change & Design sektördeki ilk zamanlarından bugüne değin çözüm ortağı olmanın bilinciyle hareket etmekte ve alanında uzmanlaşmış çalışma ekibini de bu yönde geliştirmektedir. Çalışma ekibini ve çalışma prensiplerini de  bu yönde geliştiren şirketimiz, sektördeki varlığını ulaştığı başarılar ve müşteri memnuniyeti ile yıllar içinde kanıtlamıştır.

Kuruluş yılı olan 2010 yılından bu yana yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam eden Building Change & Design, sektör içerisinde varlığını ve başarısını gösteren ve dahi kanıtlayan kişilerce kurulmuştur.  Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında destek sağlamakta, Ankara’daki merkezinde çözüm ortağınız olarak yer almaktadır.

Building Change & Design olarak yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve kalite kontrollerini bizzat üstleniyoruz.  Bununla birlikte üretim verimliliğinizi arttırmak ve sizlere çok daha iyi yaşam alanları oluşturmak için çeşitli dizaynlar geliştiren firmamız, son tüketiciye kadar gerekli takip ve kalite kontrollerini de yerinde yapmaktadır. Ayrıca alanında uzman mühendisler tarafından gereken tüm analiz raporlarını size sunmakta, aldığınız hizmete dair her detayı aksatmadan yerine getirmektedir. Kaliteli iletişime ve başarılı sonuçlara önem veren şirketimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini hedeflemektedir. 
Sahip olduğumuz sağlam ve kaliteli kimliği korumak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. 

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizlerin yanında yer almaktan kıvanç duyuyoruz.

Saygılarımızla,
Building Change & Design.