Her tip klima yıl içinde bakım ister. Klimaların bakımı sağlık açısından da son derece önemli kabul edilir. Building Change & Design’ın kaliteli hizmetlerinin arasında Klima Bakım Hizmetleri de bulunmaktadır. Building Change & Design ısıtma ve soğutma teknolojisinde yüksek kaliteli çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeyi hedefler ve sizlere geniş bir hizmet alanı sunar.  Dinamik bir yapı benimseyerek hizmet öncesi ve sonrasında müşterilerine her türlü desteği sağlayan Building Change & Design, uzman çalışan kadrosu ile klimalarınızın bakım hizmetlerini üstlenir


Klima Bakım Hizmeti Nasıl Olur?
Klimalar, süper marketlerde, alışveriş ve iş merkezlerinde, evlerde ve ofislerde kullanılan havadaki ısıyı değiştiren aletlerdir. Ayrıca tiyatro, sinema, sosyal tesisler, fabrikalar, düz çatı ve terasların olduğu mekânlar gibi aklınıza gelebilecek her alanda kullanılmaktadır. Kısacası insan sirkülâsyonunun az ya da yoğun olduğu her alanda kullanılan klimalar havayı ısıtmakta ve soğutmaktadır. Ancak belirli bir kullanımın sonucunda her klimanın bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Bunun en önemli nedeni de sağlıklı hava akışının sağlanmasıdır. Klimanıza gereken özeni göstermeniz durumunda ondan alacağınız verim de artar ve çok daha uzun süreli bir kullanım ömrü sağlanmış olur. 
Building Change & Design, alanında uzman çalışanları ile sizlere klima bakım hizmeti sunar. Klimanızın dönemsel olarak tüm bakımları itina ile gerçekleştirilir. 


Building Change & Design Klima Bakım Hizmetinden Faydalanın 
Gündelik hayatta sıklıkla kullanılan klimaların servis ve bakımlarının yapılması hem sağlık hem de maddiyat açısından büyük önem taşır. Klima bakım ve hizmetleri için tercih edilen mevsimler genellikle bahar ayları olmakla birlikte,  klimanızın nerede konumlandığına ve tipine göre de değişiklik yaşanabilir. 
Building Change & Design Klima bakım ve servis hizmetinde sizlere her türlü ürün ve bilgi desteği sağlamakta, klimalarınızın bakımlarını sezon başında ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı olmak üzere yılda iki kere mutlaka yaptırmanızı önermektedir. Building Change & Design’ın uygulama ekibi tarafından klimanızın muhteviyatına uygun gerçekleşen bakımlar ile cihazlarınız ısıtma ve soğutma açısından sorunsuz olarak çalışacaktır.   Dinamik bir yapı benimseyerek hizmet öncesi ve sonrasında müşterilerine her türlü desteği sağlayan Building Change & Design’ın detaylı hizmet bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.