Su kaçağı ev, iş yeri ya da diğer yapılarda oldukça büyük sorunların yaşanmasına neden olan can sıkıcı bir olaydır. Bu kaçak, suyun borular yardımı ile kanala tahliye olması sırasında belirli nedenlerden dolayı küçük çatlaklar ya da kırılmalar oluşması anlamına gelmektedir. Bu noktalardan da su sızması durumu su kaçağı olarak ifade edilirken ileri vadede pek çok olumsuzluğun yaşanmasına neden olur. 
Suyun kaçak yaparak sızması durumu, su tesisatı borularından kaynaklanır. Su tesisatı borularında tam olarak hangi bölgede problem yaşandığını bulabilmek ve onarımı gerçekleştirmek için de profesyonel bir ekip ile hareket etmek gerekir. Bunun en büyük nedeni de kaçak tespiti için boydan boya kırmaların meydana gelmesi durumudur. Building Change & Design, yılların tecrübe ve uzmanlığı ile su kaçağı tespiti tespitinde bulunmakta, ilgili bölgeyi en kısa sürede onararak problemi tamamen ortadan kaldırmaktadır. 


Su Kaçağı Tespiti Nasıl Olmalıdır?
Su tesisatı borularında çeşitli nedenlerden dolayı belli başlı arızalar meydana gelebilmektedir. Söz konusu bu arızalar su kaçaklarına neden olmakta ve tespiti de bir hayli zor olmaktadır. Tüm alanın kırılmaması için, Building Change & Design tarafından özel makineler ve aletler kullanılmakta ve su kaçağı tespiti kırmadan yapılmaktadır. Building Change & Design’ın uzman çalışanları ve alanında başarılı ustaları tarafından hasarlı bölge çok kısa sürede tespit edilmekte ve gerekli tadilat işlemleri en kısa sürede gerçekleşmektedir. Genellikle su kaçağı tespiti yaşanan tuvalet ve banyolarda fayans arasından sızan suyu belirlemek için Building Change & Design’ın uzman ekip kadrosu tarafından özel cihazlar kullanılmakta, böylece fayans altındaki sızıntı kolaylıkla tespit edilmektedir. 


Building Change & Design ile Kaliteli Hizmet 
Building Change & Design su kaçağı tespiti hizmetinde kaçağın kaynağını bulmak ve onarım gibi yapılacak işlemler önceden belirlenmekte ve belirli bir kural dâhilinde gerçekleşmektedir. Building Change & Design su kaçağı tespiti hizmeti siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta ve sizlerin güvenliği düşünülerek yürütülmektedir. 
Building Change & Design, tüm bölgeyi kırmak yerine yalnızca sorunlu olan bölgeyi kırarak onarımı kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirir. Ancak unutulmamalıdır ki su kaçaklarının meydana geldiği yerler fayans, granit gibi malzemelerden meydana gelen bölgelerde bulunuyor ise onarım için kırma işlemi gereklidir. Bu konuda en doğru bilgiyi ustalarımız size verecektir. Siz de su kaçağı tespiti tespit ve tesisat onarımı için Building Change & Design’a ulaşabilir, ekiplerimizden randevu alarak en kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz.